Hakkımızda

Süreklilik olarak ailemizi büyütüyor ve her daim geliştiriyoruz. Teknoloji cihazlarımız en son nesil, güvenilir kabin sistemleri ile korunuyor. 7/24 Çalışan ekibimiz sizler için burada.

14

yıllık kurumsal yapı

3,5k+

kurumsal müşteri

97%

mutlu müşteri

XGroup ailesinin ilk önce ilke ettiği tek şey müşteri memnuniyetidir.

NetX İlkesi

Bu konuda gerek ekip gerekse çalışma şartlarımızı her zaman müşterilerimizin bize geri dönüşlerine göre belirli periyotlarda güncelliyoruz. Bu konuda ki samimiyetimizi, tüm müşterilerimizin bildiğini biliyor ve bize duydukları güvenden dolayı teşekkür ediyoruz.

Süreklilik olarak ailemizi büyütüyor ve her daim geliştiriyoruz. Teknoloji cihazlarımız en son nesil olup güvenilir kabin sistemleri ile korunuyor. 7/24 Çalışan uzman ekibimiz sizler için burada.

Vizyonumuz

Yeni nesil teknolojiler ile birlikte güvenilir, sadakat, devamlılık ve saygınlığı bir dünya markası olarak sürdürmek ve müşteri memnuniyetini ilke edilmiş bir marka olmak ile beraber üretmiş olduğumuz fikirleri, eserleri ve teknolojileri, ileri seviye atlayarak yükseltmek, yeni teknolojiler kullanarak aktifliğini çoğaltmak ve zaman, maaliyet ve kazancı dengeleyerek en iyi pazar yerine sahip olmak.

NetX Ekibi

Yaratıcı ve Çözüm Odaklı Profesyonel Ekip

XGroup Holding

XGroup Holding A.Ş.

Co-Founder

Muhammed KAÇAR

Muhammed KAÇAR

Co-Founder - CEO

Yılmaz OKTAV

Yılmaz OKTAV

Product Designer

Mustafa Özcan

Mustafa ÖZCAN

Creative Director

Şafak K.

Şafak KAYA

Support Consultant

Berna A.

Berna AYSU

Support Consultant