İptal ve İade Sözleşmesi

Son Düzenlenme Tarihi: 10.05.2023

NETX olarak kullanıcılarımıza sunmuş olduğumuz hizmetlere ilişkin satın alma tarihinden itibaren 14 gün içerisinde iptal hakkı tanıyoruz.

Cayma hakkının kullanılmasına ilişkin süre, NETX’in aktivasyonu ile başlayacaktır.

Cayma hakkı bütün hizmetler için mümkün olmamaktadır. Hosting hizmetleri için geçerli olan cayma hakkı; SSL, Domain ve diğer lisans satın alımlarında kullanılamamaktadır. Söz konusu ürünler uluslararası kuruluşlar aracılığıyla temin edilmesi ve unique yapısı sebebiyle iadeye imkan tanımamaktadır.

Sunucu satın alınması, bakım ve servislerine yönelik hizmetler ile ilgili iade işletilememektedir.

Cayma hakkının kullanılması yeni satın alınan ürün olması halinde söz konusu olacaktır. Hizmet süresinin yenilenmesi, yeni satın alınan ürün kapsamında olmadığı için cayma hakkı kullanılamayacaktır.

NETX’ten kaynaklanan ve çözülemeyen sorunlar neticesinde kullanılamayan ürün ve hizmetler söz konusu olduğunda tüm hizmetlerde süresiz iade hakkınız bulunmaktadır.

İADE SÜRECİ

Cayma Hakkını kullanmak istediğiniz takdirde, söz konusu talebinizi açık ve net bir şekilde belirterek [email protected] adresine mail olarak iletmelisiniz.

Talebinize istinaden üyelik esnasında belirttiğiniz iletişim bilgileri üzerinden NETX sizi teyit amaçlı olarak arayacaktır. Talebinizin teyit edilmesi üzerine iade işlemleri en kısa sürede tamamlanacaktır.

İade ile ilgili şartların sözleşmeye uygun bulunması halinde, söz konusu hizmete ilişkin yapmış olduğunuz ödeme maksimum 14 iş günü içerisinde tarafınıza iade edilecektir.

Bankanızın şirket içi politikasına göre ücret iadesi işleminin tarafınıza ulaşması daha uzun sürebilecektir.